Lestijden activiteiten Staddijk en Lent

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09:00
Yoga
Hatha yoga
09:00
10:15
Yoga09:00 - 10:15 Hatha yoga, zolder

Yoga
Yin yoga
10:30
11:45
Yoga10:30 - 11:45 Yin yoga, zolder
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
Karate
5 t/m 7 jaar
15:00
15:45
Karate15:00 - 15:45 5 t/m 7 jaar, grote zaal

Kinderyoga
6 t/m 8 jaar
15:00
16:00
Kinderyoga15:00 - 16:00, 6 t/m 8 jaar
16:00
Karate
5 t/m 7 jaar
16:00
16:45
Karate16:00 - 16:45 5 t/m 7 jaar grote zaal
Karate
8 / 9 jaar
16:00
16:45
Karate16:00 - 16:45 8 / 9 jaar, grote zaal

Rots en Water
Rots en Water
16:00
16:45
Rots en WaterRots en Water
Rots en Water Lent
Rots en Water Lent
16:00
17:00
Rots en Water LentRots en Water Lent
Karate Lent
5 t/m 7 jaar
16:00
16:45
Karate Lent16:00 - 16:45 5 t/m 7 jaar
17:00
Karate
8 / 9 jaar
17:00
17:45
Karate17:00 - 17:45 8 / 9 jaar, grote zaal
Karate Lent
8 / 9 jaar
17:00
17:45
Karate Lent17:00 - 17:45 8 / 9 jaar
18:00
Karate
10 t/m 12 jaar
18:00
18:45
Karate18:00 - 18:45 10 t/m 12 jaar, grote zaal
Karate
10 t/m 12 jaar
18:00
18:45
Karate18:00 - 18:45 10 t/m 12 jaar, grote zaal
Karate Lent
10 t/m 12 jaar
18:00
18:45
Karate Lent18:00 - 18:45 10 t/m 12 jaar
19:00
Yoga
Hatha yoga
19:00
20:15
Yoga19:00 - 20:15 Hatha yoga, zolder

Yoga
yin yoga
20:30
21:45
Yoga20:30 - 21:45 yin yoga, zolder
Karate
13 t/m 15 jaar
19:00
20:00
Karate19:00 - 20:00 13 t/m 15 jaar, grote zaal

Rots en Water Lent
Rots en Water Lent
19:00
20:00
Rots en Water LentRots en Water Lent
Karate
13 t/m 15 jaar
19:00
20:00
Karate19:00 - 20:00 13 t/m 15 jaar, grote zaal
Karate Lent
13+ jaar
19:00
20:00
Karate Lent19:00 - 20:00 13 t/m 15 jaar
20:00
Karate
16+, volwassenen
20:15
21:45
Karate20:15 - 21:45 16+, volwassenen, grote zaal
Karate
16+, gevorderden
20:15
21:45
Karate20:15 - 21:4516+, gevorderden, grote zaal
Karate
16+, volwassenen
20:15
21:45
Karate20:15 - 21:45 16+, volwassenen, grote zaal
21:00

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
15:00
Karate
5 t/m 7 jaar
15:00
15:45
Karate15:00 - 15:45 5 t/m 7 jaar, grote zaal
16:00
Karate
5 t/m 7 jaar
16:00
16:45
Karate16:00 - 16:45 5 t/m 7 jaar grote zaal
Karate
8 / 9 jaar
16:00
16:45
Karate16:00 - 16:45 8 / 9 jaar, grote zaal
17:00
Karate
8 / 9 jaar
17:00
17:45
Karate17:00 - 17:45 8 / 9 jaar, grote zaal
18:00
Karate
10 t/m 12 jaar
18:00
18:45
Karate18:00 - 18:45 10 t/m 12 jaar, grote zaal
Karate
10 t/m 12 jaar
18:00
18:45
Karate18:00 - 18:45 10 t/m 12 jaar, grote zaal
19:00
Karate
13 t/m 15 jaar
19:00
20:00
Karate19:00 - 20:00 13 t/m 15 jaar, grote zaal
Karate
13 t/m 15 jaar
19:00
20:00
Karate19:00 - 20:00 13 t/m 15 jaar, grote zaal
20:00
Karate
16+, volwassenen
20:15
21:45
Karate20:15 - 21:45 16+, volwassenen, grote zaal
Karate
16+, gevorderden
20:15
21:45
Karate20:15 - 21:4516+, gevorderden, grote zaal
Karate
16+, volwassenen
20:15
21:45
Karate20:15 - 21:45 16+, volwassenen, grote zaal
21:00

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
16:00
Karate Lent
5 t/m 7 jaar
16:00
16:45
Karate Lent16:00 - 16:45 5 t/m 7 jaar
17:00
Karate Lent
8 / 9 jaar
17:00
17:45
Karate Lent17:00 - 17:45 8 / 9 jaar
18:00
Karate Lent
10 t/m 12 jaar
18:00
18:45
Karate Lent18:00 - 18:45 10 t/m 12 jaar
19:00
Karate Lent
13+ jaar
19:00
20:00
Karate Lent19:00 - 20:00 13 t/m 15 jaar

Vrijdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
15:00
Kinderyoga
6 t/m 8 jaar
15:00
16:00
Kinderyoga15:00 - 16:00, 6 t/m 8 jaar

Woensdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
16:00
Rots en Water
Rots en Water
16:00
16:45
Rots en WaterRots en Water

Woensdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
16:00
Rots en Water Lent
Rots en Water Lent
16:00
17:00
Rots en Water LentRots en Water Lent
17:00
18:00
19:00
Rots en Water Lent
Rots en Water Lent
19:00
20:00
Rots en Water LentRots en Water Lent

Dinsdag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09:00
Yoga
Hatha yoga
09:00
10:15
Yoga09:00 - 10:15 Hatha yoga, zolder

Yoga
Yin yoga
10:30
11:45
Yoga10:30 - 11:45 Yin yoga, zolder
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Yoga
Hatha yoga
19:00
20:15
Yoga19:00 - 20:15 Hatha yoga, zolder

Yoga
yin yoga
20:30
21:45
Yoga20:30 - 21:45 yin yoga, zolder
20:00
21:00

Maandag

Woensdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
16:00
Rots en Water Lent
Rots en Water Lent
16:00
17:00
Rots en Water LentRots en Water Lent
Karate Lent
5 t/m 7 jaar
16:00
16:45
Karate Lent16:00 - 16:45 5 t/m 7 jaar
17:00
Karate Lent
8 / 9 jaar
17:00
17:45
Karate Lent17:00 - 17:45 8 / 9 jaar
18:00
Karate Lent
10 t/m 12 jaar
18:00
18:45
Karate Lent18:00 - 18:45 10 t/m 12 jaar
19:00
Rots en Water Lent
Rots en Water Lent
19:00
20:00
Rots en Water LentRots en Water Lent
Karate Lent
13+ jaar
19:00
20:00
Karate Lent19:00 - 20:00 13 t/m 15 jaar

Dinsdag

Donderdag

Vrijdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
15:00
Karate
5 t/m 7 jaar
15:00
15:45
Karate15:00 - 15:45 5 t/m 7 jaar, grote zaal
16:00
Karate
5 t/m 7 jaar
16:00
16:45
Karate16:00 - 16:45 5 t/m 7 jaar grote zaal
Karate
8 / 9 jaar
16:00
16:45
Karate16:00 - 16:45 8 / 9 jaar, grote zaal
17:00
Karate
8 / 9 jaar
17:00
17:45
Karate17:00 - 17:45 8 / 9 jaar, grote zaal
18:00
Karate
10 t/m 12 jaar
18:00
18:45
Karate18:00 - 18:45 10 t/m 12 jaar, grote zaal
Karate
10 t/m 12 jaar
18:00
18:45
Karate18:00 - 18:45 10 t/m 12 jaar, grote zaal
19:00
Karate
13 t/m 15 jaar
19:00
20:00
Karate19:00 - 20:00 13 t/m 15 jaar, grote zaal
Karate
13 t/m 15 jaar
19:00
20:00
Karate19:00 - 20:00 13 t/m 15 jaar, grote zaal
20:00
Karate
16+, volwassenen
20:15
21:45
Karate20:15 - 21:45 16+, volwassenen, grote zaal
Karate
16+, gevorderden
20:15
21:45
Karate20:15 - 21:4516+, gevorderden, grote zaal
Karate
16+, volwassenen
20:15
21:45
Karate20:15 - 21:45 16+, volwassenen, grote zaal
21:00

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

No events available in multi-ruimte category!
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09:00
Yoga
Hatha yoga
09:00
10:15
Yoga09:00 - 10:15 Hatha yoga, zolder

Yoga
Yin yoga
10:30
11:45
Yoga10:30 - 11:45 Yin yoga, zolder
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
Kinderyoga
6 t/m 8 jaar
15:00
16:00
Kinderyoga15:00 - 16:00, 6 t/m 8 jaar
16:00
Rots en Water
Rots en Water
16:00
16:45
Rots en WaterRots en Water
17:00
18:00
19:00
Yoga
Hatha yoga
19:00
20:15
Yoga19:00 - 20:15 Hatha yoga, zolder

Yoga
yin yoga
20:30
21:45
Yoga20:30 - 21:45 yin yoga, zolder
20:00
21:00

Maandag

Woensdag

No events available!

Openingstijden kantine en vrije trainingstijden

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09:00
Vrij trainen
vrij trainen
09:00
10:00
Vrij trainen09:00 - 12:00 vrij trainen
10:00
Vrij trainen
vrij trainen
10:00
11:00
Vrij trainen09:00 - 12:00 vrij trainen
11:00
Vrij trainen
vrij trainen
11:00
12:00
Vrij trainen09:00 - 12:00 vrij trainen

Woensdag

No events available!
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09:00
Vrij trainen
vrij trainen
09:00
10:00
Vrij trainen09:00 - 12:00 vrij trainen
10:00
Vrij trainen
vrij trainen
10:00
11:00
Vrij trainen09:00 - 12:00 vrij trainen
11:00
Vrij trainen
vrij trainen
11:00
12:00
Vrij trainen09:00 - 12:00 vrij trainen

Woensdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09:00
Vrij trainen
vrij trainen
09:00
10:00
Vrij trainen09:00 - 12:00 vrij trainen
10:00
Vrij trainen
vrij trainen
10:00
11:00
Vrij trainen09:00 - 12:00 vrij trainen
11:00
Vrij trainen
vrij trainen
11:00
12:00
Vrij trainen09:00 - 12:00 vrij trainen

Woensdag

No events available in kantine category!
No events available!